Apartamenty na sprzedaż Białka Tatrzańska
Apartamenty na sprzedaż Białka Tatrzańska

Wypoczywaj i czerp zyski
z niekończącego się sezonu w Białce Tatrzańskiej

LUKSUSOWE APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

W budynku powstaje 31 luksusowych apartamentów o powierzchni dostosowanej do Twoich preferencji inwestycyjnych: od 27 do 55 m² z przeszklonym balkonem lub tarasem. Układ każdego z nich zaprojektowany został z myślą o wynajmie turystom, którzy podczas wypoczynku szukają komfortu i cenią sobie funkcjonalną, wygodną przestrzeń. Także Ty, przyjeżdżając do swojego apartamentu, będziesz czuł się tu lepiej niż w domu.

Białka Tatrzańska Apartamenty inwestycyjne

PRZESZKLENIA I WIDOK NA GÓRY

Budynek z elementami charakterystycznymi dla architektury Podhala . Z większości mieszkań roztacza się piękny widok na góry.Dzięki dużej liczbie okien i przeszkleń wnętrza są doskonale doświetlone, a wykorzystanie naturalnego drewna i kamienia podkreśla ponadczasową elegancję.

Apartamenty na sprzedaż Białka Tatrzańska

SZKLANE WINDY

ELEMENTY Z DREWNA I KAMIENIA

KLIMATYCZNE WNĘTRZA

APARTAMENTY
WYKOŃCZONE POD KLUCZ

PONADTO

Kupując apartament, odbierasz gotowe, luksusowo wyposażone mieszkanie. W Twoim apartamencie znajdzie się nie tylko wysokiej klasy sprzęty RTV AGD, lecz także pościel i ręczniki, a nawet drobne, gustowne dodatki, jak wazon z kwiatami czy świecie. Wszystko dobrane przez sprawdzonych projektantów wnętrz, którzy pracują dla nas na wyłączność i wiedzą, jakie materiały z jednej strony cieszą oko, a z drugiej – najlepiej sprawdzają się podczas eksploatacji przy wynajmie krótkoterminowym.

  • dogodne pobyty właścicielskie
  • pełna własność z księgą wieczystą
  • obsługa operatora
  • kameralna STREFA SPA z jacuzzi, sauną fińską i aromatyczną
  • PLAC ZABAW dla dzieci
  • RECEPCJA
  • EKOLOGICZNE ogrzewanie pompy ciepła
  • profesjonalna obsługa inwestycji przez SPRAWDZONEGO OPERATORA
  • ŚWIETNA LOKALIZACJA niedaleko kompleksów narciarskich Białka Tatrzańska
  • magia TATR

NIERUCHOMOŚĆ NA WYNAJEM - NAJLEPSZA INWESTYCJA KAPITAŁU

Inwestycje w nieruchomości na wynajem to według analityków i niezależnych doradców jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji długoterminowych. Tym bardziej, że lokaty w bankach są dziś niskooprocentowane, a inwestowanie na giełdzie i trading obarczone są obecnie dużym ryzkiem.

Stabilny i bezpieczny zysk zapewniają zwłaszcza apartamenty inwestycyjne w górach, gdzie sezon turystyczny rozkłada się praktycznie na cały. Podkreślają to zwłaszcza nasi klienci, którzy wcześniej zainwestowali w apartament nad morzem, gdzie sezon trwa nawet trzy razy krócej. Wielu z nich przyznaje, że nie spodziewało się, że zakup luksusowego apartamentu w Białce Tatrzańskiej przeznaczonego na wynajem będzie tak rentowną inwestycją. Zwłaszcza jeśli za kompleksową obsługę i promocję apartamentu w całości odpowiada profesjonalny operator.

1
inwestycja
w realną wartość
2
ponad 280 dni
wysokiego i średniego sezonu
3
profesjonalny i sprawdzony
operator

SKĄD MAM MIEĆ PEWNOŚĆ,
ŻE FAKTYCZNIE ZAROBIĘ NA TEJ
INWESTYCJI?

Od kilku lat obserwujemy na Podhalu rosnące zainteresowanie pobytami w aparthotelach, które łączą zalety hotelu ze swobodą i prywatnością niezależnego mieszkania. Co miesiąc fraza „apartamenty na Podhalu” jest wpisywana w wyszukiwarkę Google’a od 12 tys. do ponad 40 tys. razy! Białka Tatrzańska jest jedną najszybciej rosnących w zapytaniach destynacją w każdym możliwym zestawieniu przygotowywanym przez portal nocowanie.pl.

Wynająć apartament wakacyjny, to jakby wprowadzić się na jakiś czas do nowego, luksusowo wyposażonego domu w malowniczo położonym miejscu. Jest to forma zakwaterowania często wybierana przez rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół, które cenią sobie komfort, dostęp do w pełni wyposażonej kuchni i wspólną, wygodną przestrzeń w salonie. Szczególnie poszukiwane są nowe, luksusowe apartamenty ze stylowym designem nawiązującym do regionu, garażem i widokiem na góry.

Apartamenty na sprzedaż Białka Tatrzańska

TATRA STYLE
DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Jako firma deweloperska z Podhala doskonale znamy lokalny rynek i uwarunkowania. W ciągu 7 lat zrealizowaliśmy 7 inwestycji. Jako właściciel aparthoteli, hoteli, willi i pensjonatów w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Kościelisku – znamy preferencje i potrzeby turystów z kraju i zagranicy, czyli Twoich przyszłych klientów. Przede wszystkim jednak dbamy o Twój zysk, bo zadowolenie i zaufanie klienta to kapitał, który procentuje.

Buduj z nami swoją przyszłość!

Białka Tatrzańska Apartamenty inwestycyjne
1